Aktualności

Zielono mi!

04 sierpień 2023

Dzielimy się dziś z Wami zdjęciami z jednej z naszych ostatnich realizacji. Prawie 100 stanowisk pracy, zlokalizowanych między innymi na dużym open space. W realizacji zastosowane zostały meble mdd Office , Profim , Bejot.

W trakcie realizacji

12 maj 2023

To zawsze najfajniejszy moment każdego projektu - REALIZACJA! Szczególnie gdy prace nad projektem trwały kilka miesięcy. Za każdym razem nas to niesamowicie cieszy, gdy to co wcześniej było na ekranie komputera staje się rzeczywistością, a jeśli dodatkowo widać zadowolenie na twarzy Klienta to pełnia satysfakcji gwarantowana!

Profim razem z Flokk wyznaczają nowe normy w masowej produkcji

26 październik 2022

Bycie jednym z liderów i największych producentów na rynku mebli biurowych zobowiązuje. Dlatego też Profim razem z Flokk wyznaczają nowe normy w masowej produkcji, stosując rozwiązania przyjazne środowisku.

Współpraca z firmą Paged Meble

28 wrzesień 2022

Miło nam podzielić się z Wami informacją, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą Paged Meble. Paged jest producentem mebli drewnianych z ponad 140-letnią tradycją.

Systemy siedzisk Artiko, Nubi i Revo

13 lipiec 2022

Świat mebli zmierza ku uniwersalności. Producenci coraz częściej wprowadzają do swojej oferty produkty wielofunkcyjne, pozwalające na różnorodność zastosowań. Modułowość, możliwość łączenia różnych konfiguracji oraz szeroki wachlarz elementów uzupełniających to niewątpliwie cechy charakteryzujące takie produkty.

Kolekcja Viga dostępna w ofercie mdd Office

02 czerwiec 2022

Kolekcja Viga dostępna w ofercie mdd Office to najnowsze dzieło Studia Yonoh. To system mebli charakteryzujący się dopracowanymi detalami, przy jednoczesnej funkcjonalności i wszechstronności zastosowania.

Realizacje z pomieszczenia Call Center

07 kwiecień 2022

Dziś dzielimy się z Wami kolejnymi zdjęciami z naszej ostatniej realizacji. Tym razem pokazujemy pomieszczenie Call Center, w którym umieściliśmy prawie 40 stanowisk pracy opierających się głównie na systemie leaf_pod z Bejot oraz kilku biurkach z elektryczną regulacją wysokości.

800 mkw powierzchni, blisko 100 stanowisk pracowniczych

03 kwiecień 2022

800 mkw powierzchni, blisko 100 stanowisk pracowniczych z częścią Call Center, gabinety, salki konferencyjne, przyjazna część socjalna i Inwestor, który obdarzył nas ogromnym zaufaniem. Dziś przedstawiamy pierwszą część realizacji, która wymagała dużo pracy i zaangażowania, ale przyniosła nam ogrom radości i satysfakcji. W recepcji swoje miejsce znalazła biała lada Linea mdd Office, krzesło obrotowe Xenon oraz fotele Chic Air i stolik Chic z Profim. Jesteście ciekawi pozostałych pomieszczeń?

Takie realizacje dają najwięcej satysfakcji

21 lipiec 2020

Ten projekt był dla nas naprawdę nie lada wyzwaniem, ponieważ nie skupiał się tylko na zaproponowaniu wyposażenia w meble biurowe, ale również na kompleksowym zaaranżowaniu pomieszczeń, zaczynając od zmiany ich układu funkcjonalno-przestrzennego, poprzez dobór rozwiązań wykończeniowych podłóg, sufitów oraz wszelkich elementów dekoracyjnych.

Nowe lampy firmy SuperLED Poland

11 maj 2020

Wspominaliśmy Wam ostatnio o nowościach, które pojawiły się w naszym Salonie. Jedną z nich są... lampy! Nie żebyśmy wcześniej pracowali po ciemku, ale teraz światła jest więcej, bo rozpoczęliśmy współpracę z firmą SuperLED Poland. Na naszej ekspozycji prezentujemy tylko część produktów, które są dostępne, ale oczywiście te jak i inne modele możecie zakupić za naszym pośrednictwem.

Studio Wnętrz Forma

     ul. Szajnochy 2

     85-738 Bydgoszcz

 

Godziny otwarcia:

     poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

     sobota - niedziela: nieczynne

Kontakt

     kom. 607 051 028

     biuro@formameble.pl

     Facebook

Menu

     O firmie

     Oferta

     Realizacje

     Aktualności

     Kontakt