Aktualności

Wracamy do naszego Salonu

05 maj 2020

Drodzy Klienci,

Wracamy do naszego Salonu i jesteśmy dla Was otwarci!

Prosimy, abyście odwiedzając nas zdezynfekowali ręce po wejściu do Salonu (płyn do dezynfekcji jest do Waszej dyspozycji) oraz pamiętali o obowiązku zakrywania ust i nosa. Dbając o wzajemne bezpieczeństwo my również na czas spotkań z Wami będziemy zakładać maseczki.

Najnowszy produkt Profim

14 luty 2020

Dziś Walentynki, a to najlepsza okazja do tego żeby się zakochać! Na przykład w najnowszym produkcie Profim - krześle Accis Pro, które zachęca użytkownika do aktywnego siedzenia.

Już za kilka dni będziecie mogli wypróbować Accis'a na naszej ekspozycji, my nie możemy się go doczekać.

Wielka WYPRZEDAŻ ekspozycji

22 listopad 2019

Black Friday? Oczywiście! Zbliża się koniec roku, a to najlepszy moment na zmiany - te w Twoim biurze i naszym Salonie. Właśnie dlatego dziś rozpoczynamy wielką WYPRZEDAŻ ekspozycji, która potrwa do końca 2019 roku!

System siedzisk modułowych

18 listopad 2019

Szukasz mebli niepowtarzalnych, o indywidualnym charakterze? Taka własnie jest Agora. To system modułowych siedzisk, który może być skonfigurowany zgodnie z Twoimi potrzebami. Do dyspozycji jest siedzisko, siedzisko z oparciem, półka i stolik - wszystkie elementy można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc układy proste oraz narożne pod kątem 90 stopni.

Meble Vancouver od Profim

30 październik 2019

Kochamy Wasze biura, ale cieszymy się szczególnie, gdy znajdujecie w naszej ofercie meble do swoich domów czy mieszkań. Są to przecież przestrzenie wyjątkowe i osobiste, w których chcecie czuć się najbardziej komfortowo.

Komfortowe i ergonomiczne stanowiska pracy

30 wrzesień 2019

Przestrzeniami, którymi zajmujemy się w naszej pracy najczęściej są biura. Od tych małych, znajdujących się w niewielkich pomieszczeniach, do tych dużych, otwartych, wielostanowiskowych open-spece'ów.

Kolekcja mebli Gap

27 wrzesień 2019

Szukasz ciekawych, niepowtarzalnych i nowoczesnych mebli wypoczynkowych, ale jednocześnie chciałbyś aby miały one klasyczny i elegancki charakter?

Właśnie taka jest kolekcja mebli Gap, zaprojektowana przez Towarzystwo Projektowe, która jest nowością w ofercie Meble NOTI.

Recepcja to kluczowe miejsce każdej firmy

10 wrzesień 2019

Recepcja to kluczowe miejsce każdej firmy, stanowiące jej wizytówkę i decydujące o pierwszym wrażeniu.

Lady recepcyjne są nie tylko elementem dekoracyjnym podkreślającym charakter pomieszczenia ale również wygodnym stanowiskiem pracy do obsługi klientów.

Nowości w ofercie MDD Office

02 wrzesień 2019

Nowy rok szkolny to również porcja nowości, które pojawiły się w ofercie MDD Office.

Od września dostępne są nowe panele ścienne Bazalto, szklane topy w szafach serii Gloss, a także HPL w kolorze antracyt połysk w systemie Mito.

ElliePro - nowość w ofercie Profim

27 sierpień 2019

ElliePro - nowość w ofercie Profim wniesie do biura przytulny, domowy klimat.

Możliwość wyboru aż 5 rodzajów baz i dwóch wysokości oparcia sprawia, że model doskonale sprawdza się w biurach, salach konferencyjnych, gabinetach czy hotelowych lobby, przestrzeniach co-workingowych i collaborative.

Studio Wnętrz Forma

     ul. Szajnochy 2

     85-738 Bydgoszcz

 

Godziny otwarcia:

     poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

     sobota - niedziela: nieczynne

Kontakt

     tel./fax (52) 342 19 33

     kom. 607 051 028

     biuro@formameble.pl

     Facebook

Menu

     O firmie

     Oferta

     Realizacje

     Aktualności

     Kontakt