Aktualności

800 mkw powierzchni, blisko 100 stanowisk pracowniczych

03 kwiecień 2022

800 mkw powierzchni, blisko 100 stanowisk pracowniczych z częścią Call Center, gabinety, salki konferencyjne, przyjazna część socjalna i Inwestor, który obdarzył nas ogromnym zaufaniem. Dziś przedstawiamy pierwszą część realizacji, która wymagała dużo pracy i zaangażowania, ale przyniosła nam ogrom radości i satysfakcji. W recepcji swoje miejsce znalazła biała lada Linea mdd Office, krzesło obrotowe Xenon oraz fotele Chic Air i stolik Chic z Profim. Jesteście ciekawi pozostałych pomieszczeń?

Takie realizacje dają najwięcej satysfakcji

21 lipiec 2020

Ten projekt był dla nas naprawdę nie lada wyzwaniem, ponieważ nie skupiał się tylko na zaproponowaniu wyposażenia w meble biurowe, ale również na kompleksowym zaaranżowaniu pomieszczeń, zaczynając od zmiany ich układu funkcjonalno-przestrzennego, poprzez dobór rozwiązań wykończeniowych podłóg, sufitów oraz wszelkich elementów dekoracyjnych.

Nowe lampy firmy SuperLED Poland

11 maj 2020

Wspominaliśmy Wam ostatnio o nowościach, które pojawiły się w naszym Salonie. Jedną z nich są... lampy! Nie żebyśmy wcześniej pracowali po ciemku, ale teraz światła jest więcej, bo rozpoczęliśmy współpracę z firmą SuperLED Poland. Na naszej ekspozycji prezentujemy tylko część produktów, które są dostępne, ale oczywiście te jak i inne modele możecie zakupić za naszym pośrednictwem.

Wracamy do naszego Salonu

05 maj 2020

Drodzy Klienci,

Wracamy do naszego Salonu i jesteśmy dla Was otwarci!

Prosimy, abyście odwiedzając nas zdezynfekowali ręce po wejściu do Salonu (płyn do dezynfekcji jest do Waszej dyspozycji) oraz pamiętali o obowiązku zakrywania ust i nosa. Dbając o wzajemne bezpieczeństwo my również na czas spotkań z Wami będziemy zakładać maseczki.

Najnowszy produkt Profim

14 luty 2020

Dziś Walentynki, a to najlepsza okazja do tego żeby się zakochać! Na przykład w najnowszym produkcie Profim - krześle Accis Pro, które zachęca użytkownika do aktywnego siedzenia.

Już za kilka dni będziecie mogli wypróbować Accis'a na naszej ekspozycji, my nie możemy się go doczekać.

Wielka WYPRZEDAŻ ekspozycji

22 listopad 2019

Black Friday? Oczywiście! Zbliża się koniec roku, a to najlepszy moment na zmiany - te w Twoim biurze i naszym Salonie. Właśnie dlatego dziś rozpoczynamy wielką WYPRZEDAŻ ekspozycji, która potrwa do końca 2019 roku!

System siedzisk modułowych

18 listopad 2019

Szukasz mebli niepowtarzalnych, o indywidualnym charakterze? Taka własnie jest Agora. To system modułowych siedzisk, który może być skonfigurowany zgodnie z Twoimi potrzebami. Do dyspozycji jest siedzisko, siedzisko z oparciem, półka i stolik - wszystkie elementy można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc układy proste oraz narożne pod kątem 90 stopni.

Meble Vancouver od Profim

30 październik 2019

Kochamy Wasze biura, ale cieszymy się szczególnie, gdy znajdujecie w naszej ofercie meble do swoich domów czy mieszkań. Są to przecież przestrzenie wyjątkowe i osobiste, w których chcecie czuć się najbardziej komfortowo.

Komfortowe i ergonomiczne stanowiska pracy

30 wrzesień 2019

Przestrzeniami, którymi zajmujemy się w naszej pracy najczęściej są biura. Od tych małych, znajdujących się w niewielkich pomieszczeniach, do tych dużych, otwartych, wielostanowiskowych open-spece'ów.

Kolekcja mebli Gap

27 wrzesień 2019

Szukasz ciekawych, niepowtarzalnych i nowoczesnych mebli wypoczynkowych, ale jednocześnie chciałbyś aby miały one klasyczny i elegancki charakter?

Właśnie taka jest kolekcja mebli Gap, zaprojektowana przez Towarzystwo Projektowe, która jest nowością w ofercie Meble NOTI.

Studio Wnętrz Forma

     ul. Szajnochy 2

     85-738 Bydgoszcz

 

Godziny otwarcia:

     poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

     sobota - niedziela: nieczynne

Kontakt

     kom. 607 051 028

     biuro@formameble.pl

     Facebook

Menu

     O firmie

     Oferta

     Realizacje

     Aktualności

     Kontakt